منو

بازی کارتی قلمرو ستارگان Star Realms

10013503

نو

نشر بُرد بُرد

46,000 تومان

توضیح

بازی قلمرو ستارگان یک بازی کارتی و رومیزی استراتژی در سبک بازی‌های مبارزه‌ای رودررو است. این بازی برگردان فارسی Star Realms یکی از مطرح‌ترین بازی‌های تورنمنتی و مسابقه‌ای حاضر دنیاست.
 برای درهم شکستن سپر مغناطیسی حریف آماده هستید؟ باید سفینه‌ها و پایگاه‌های مناسب ارتش خودتان را بدست آورده و با هوشمندی و استفاده از قابلیت ناوگانتان به دل ارتش دشمن حمله‌ور شوید. قلمرو از آن شما خواهد بود.

بازی کارتی قلمرو ستارگان یک بازی کارتی بسیار سریع و ضربتی است که به عنوان یکی از مطرح‌ترین بازی‌های کارتی مبارزه‌ای دونفره در دنیا شناخته می‌شود که بسیار آن را برای گیمرها مناسب کرده است.  • ۱۳۰ کارت بازی
  • ۶ نشان امتیاز
  • دفترچه قوانین بازی
ارتشت را تقویت کن!

هدف این بازی حمله به سپر مغناطیسی حریف و رساندن قدرت سپر او به صفر است. اما بازیکن نباید تنها بر روی حمله به حریف تمرکز کرده و از تقویت سپر خود و محافظت از آن غافل شود. هر کارت در این بازی نشان دهنده‌ی یک سفینه و یا پایگاه است.

بازیکنان بازی خود را با کارت‌هایی کاملا مشابه و ضعیف آغاز می‌کنند و در طول بازی با خرید سفینه‌ها و پایگاه‌های قدرتمند از فروشگاه بازی، ارتش خود را تقویت کرده و از ترکیب قدرت سفینه‌ها با یکدیگر قویترین حملات را به حریف وارد می‌کنند.
Deck Building

مکانیزم اصلی این بازی Deck Building است. این مکانیزم در بازی‌های کارتی بسیاری مثل بازی Magic و بازی معروف شرکت بلیزارد Hearthstone استفاده شده است. در بازی‌های Deck Building بازیکنان بازی را با یک دسته کارت ضعیف آغاز می‌کنند و سعی می‌کنند در طول بازی دسته کارت‌های خود را بنا بر رویکردی که انتخاب کرده اند تقویت کنند. برای این کار بازیکنان باید کارت‌های قدرتمند جدیدی خریداری کرده و به دسته کارت‌های خود اضافه کنند و کارت‌های ساده و ضعیف را از دسته‌ی کارت‌های خود خارج کنند.

لذت واقعی کومبو زدن!

برای انجام بهتر این کارت‌ها و ایجاد یک استراتژی قدرتمند و مناسب بازیکن باید سفینه‌ها و پایگاه‌های موجود در بازی را بهتر بشناسد. به جز ۳ دسته سفینه‌ی آزاد موجود در بازی (پیشاهنگ، مزدور، و کاوشگر) بقیه‌ی سفینه‌ها و پایگاه‌های موجود در فروشگاه به یکی از ۴ رسته‌ی اصلی بازی تعلق دارند. هر کدام از این رسته‌ها قابلیت‌های به‌خصوصی را در اختیار بازیکن قرار می‌دهند که با شناخت آن‌ها بازیکن می‌تواند کارت مناسب برای سبک بازی خود را انتخاب و خریداری کند.
بازی کارتی استراتژی

برنامه‌ریزی برای حمله و دفاع در این بازی بسیار اهمیت دارد. تنها با استفاده‌ی بهینه از سفینه‌ها و پایگاه‌ها و ترکیب قدرت آن‌ها می‌توانید بر حریف پیروز شوید. تعیین استراتژی در بازی با انتخاب درست سفینه‌های خریداری شده، میسر می‌شود.محبوب‌ترین بازی تورنمنتی و مسابقه‌ای

بازی قلمرو ستارگان یا Star Realm یکی از محبوب‌ترین بازی‌های مسابقه‌ای دونفره در دنیاست. تورنمنت‌های این بازی در ایران نیز توسط ناشر بازی آغاز شده است. اگر علاقمند به بازی‌های کارتی سریع دونفره دارید و اهل کل‌کل و رقابت هستید، این بازی برای شماست.


ویدیوی نقد و بررسی بازی قلمرو ستارگانویژگی‌ها

ابعاد ۷*۱۲*۱۷ سانتیمتر
کشور سازنده ایران
وزن ۳۰۰ گرم
خطر بلعيدن ندارد

نظرات کاربران

1397-06-27

حرف نداره این بازی. لطفا بسته های الحاقی آن را هم تولید کنید.
با تشکر از فروشگاه مادمک

اميدواريم ناشر بتونن بزودي توليد كنن. ممنون از نظر شما

1397-06-24

سلام این بازی ۲ نفرس یا با تعداد بیشترهم میشه بازی کرد؟

سلام. این بازی حالت ۳ نفره و حالت تیمی (۴ نفره) هم داره. ولی اصل بازی و علت معروفیتش به خاطر بازی دونفره است.

نوشتن نقد و نظر