منو

بازی کارتی رامودیس - هوپا

10013396

نو

نشر هوپا

48,000 تومان

توضیح

بازی رامودیس یک بازی رومیزی کارتی دورهمی و در سبک بلوف زدن و بازی‌خوانی می‌باشد و به شکل همزمان بازی می‌شود.تجربه یک شب در یک مزرعه به ظاهر آرام، با سگ های نگهبان و گله گوسفندان و... البته گرگ های شکارچی! برای برنده شدن در این بازی کارتی هیجان انگیز، هم باید شکارچی باهوشی باشی و هم نگهبان هوشیاری!

یک بازی کارتی پرهیجان بر اساس بلوف زدن، پیش بینی حرکت حریف و حافظه! در هر شب مزرعه جشن و ماجراهای زیادی نهفته است! گرگ ها به گله حمله می کنند و سگ ها نگهبانی می دهند. بازیکنی که بتواند با قدرت حافظه و پیش بینی خود، بیشترین گوسفند را از گله به خانه بیاورد برنده بازی است.


  • ۵۴ کارت بازی
  • ۲ نشان فرمانده
  • ۶۸ نشان امتیاز
  • ۱ کیسه پارچه‌ای
  • دفترچه قوانین بازی
۴>گرگ و سگ و گله‌ی بی‌صاحب!۴>

رامودیس یک بازی کارتی سریع و پرهیجان است که قدرت پیش‌بینی و حافظه بازیکنان را به چالش می کشد. تمام بازیکنان کارت های یکسانی را در درست دارند. هر دست همه بازیکنان همزمان با هم، یک کارت بازی می‌کنند. سگ ها، گرگ ها را فراری می‌دهند و گرگ ها گوسفندان را شکار می‌کنند. بازیکنانی که با هوشمندی توانسته باشند کارت خوبی را در لحظه مناسب بازی کنند، دست پر به خانه بر می‌گردند.۴>زمان را از دست نده!
۴>

در شروع هر دست، بازیکنان شروع به گمانه‌زنی در مورد کارت‌های احتمالی رقبا می کنند و همچنین با به خاطر سپردن کارت‌های بازی شده، می‌توانند تخمینی از کارت های باقی‌مانده در دست دیگران داشته باشند.بازیکنان برای بازی کردن کارت‌هایشان در زمان صحیح، نیاز به ذهن‌خوانی، تصمیم‌گیری سریع و پیش‌بینی حرکت حریفان خود را دارند، زیرا بازی کردن کارت خوب در زمان نامناسب باعث از بین رفتن مزیت آن کارت خواهد شد.

۴>بازی با ذهن دیگران
۴>

رامودیس یک بازی جالب و سرگرم‌کننده برای کودکان و بزرگسالان می‌باشد. با توجه به اینکه بازیکنان برای بازی کردن کارت‌هایشان در زمان صحیح، نیاز به ذهن‌خوانی، تصمیم‌گیری سریع و پیش‌بینی حرکت حریفان خود را دارند، بنابراین این بازی موجب تقویت قدرت بازی‌خوانی و پیش‌بینی موقعیت می‌شود.
۴>گرگ را به خاطر بسپار!
۴>

پیش‌بینی ذهن حریفان نیاز به ماده اولیه دارد، و چه ماده‌ی اولیه‌ای بهتر از قدرت حافظه! با به خاطر سپردن کارت‌هایی که رقبا بازی کرده‌اند، دست آن‌ها را بخوانید و کارت مناسب را در لحظه‌ی مناسب بازی کنید.


ویدیوی آموزش بازی رامودیس در آپارات


ویدیوی نقد و بررسی بازی رامودیس در آپاراتویژگی‌ها

ابعاد ۶×۲۰×۲۰ سانتیمتر
کشور سازنده ایران
خطر بلعيدن ندارد

نظرات کاربران

1398-03-02

سلام خسته نباشید .کاستل بازی بهتریه یا رامودیس؟

1398-01-23

ببخشید چرا دو مدل است

سلام. چاپ قديمي و چاپ جديد با هم متفاوت اند.

1398-01-22

سلام من نسخه قبلیو میخوام دارین؟

سلام. خیر

نوشتن نقد و نظر