منو

بازی فکری کاپوچین - هوپا

10013399

نشر هوپا

145,000 تومان

توضیح

بازی کاپوچین  یک بازی فکری برای ۲-۴ بازیکن است.

یک بازی پر از رنگ و زنگ و خنده و هیجان! فنجان‌های رنگ و وارنگ کاپوچین همه‌ی آن چیزی است که برای ساختن یک دنیای شاد و خبال‌انگیز لازم دارید. فقط باید سریع باشید و با رنگ‌هایی که در اختیار دارید، تصاویر توی کارت‌های بازی را از نو بسازید. و البته باید سریع باشید و تیزبین!

کاپوچین یک بازی سرعتی است؛ چون باید قبل از بقیه با لیوانک‌هایی که در دست دارید ترکیب مناسبی بسازید و زنگ را به صدا دربیاورید. در عین حال یک بازی تمرکزی است؛ چون باید دقت کنید که ترکیبی که با لیوان ها می سازید مشابه ترکیبی باشد که روی کارت موجود است! این بازی از جنس بازی های همزمان است؛ یعنی بازیکنان در آن قرار نیست تا منتظر نوبت خودشان باشند، بلکه همه همزمان شروع به چیدن لیوان ها روی هم، با نهایت سرعت و دقت می کنند.


ویژگی‌ها

ابعاد ۷×۲۵×۲۵ سانتیمتر
کشور سازنده ایران
خطر بلعيدن ندارد

نظرات کاربران

1398-03-31

سلام بازی برای ۸ سال چی هست

1398-03-28

سلام یازی دوشمی بهتره یا این

1398-03-28

سلام تاچند ساله و این همون بازی کاپوچینو پلاسه یا فرق داره

سلام. بازی کاپوچینو نداریم. این بازی کاپوچین است و افزونه بازی اسمش کاپوچین پلاس.

1398-03-26

سلام سوال دارم اگر توی کارت رنگ سفید باشه باید کرد واینکه جای دیگه هی هست که از شما ارزان تر میده دلیلش لطف کنید بگید چون همه باید به یک اندازه سود کنید

سلام. ما قیمت تعیین شده ناشر که مربوط به چاپ جدید است گذاشتیم. ممکنه خرید قدیمیشون باشه و یا هردلیلی که ما در جریان نیستیم.

1398-01-07

کاپوچین یهتره

1397-12-06

کی موجود میشه؟

سلام. مشخص نیست. هر زمان که ناشر چاپ مجدد انجام بده.

1397-10-19

این بازی جذابیت و عدم تکراری شدن بیشتری داره یا جالیز ؟؟؟ بین خرید این و جالیز مردد هستم البته میخوام دو نفری هم بشه بازی کرد

سلام.جاليز رو نميشه دو نفري بازي كرد اما تكرارپذيري بيشتري داره.

نوشتن نقد و نظر