منو

بازی کارتی لوتوس

10013501

نو

ناموجود

نشر نهالک

توضیح

بازی گنج های پنهان لوتوس یک بازی رومیزی همکاری/مشارکتی است که بر اساس برنده‌ی بازی سال ۲۰۱۰ آلمان یعنی بازی هانابی Hanabi طراحی و تولید شده‌است.گنج‌های پنهان لوتوس یک بازی گروهی مشارکتی ۲ تا ۵ نفره است که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت نمی‌کنند، بلکه برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می‌کنند.

این بازی که بر اساس بازی هانابی Hanabi برنده‌ی جایزه‌ی بهترین بازی سال آلمان طراحی شده‌است از یک مکانیزم بسیار متفاوت و جذاب در گیم‌پلی سود می‌جوید.  • ۵۰ کارت گنج
  • ۸ نشان لوتوس
  • ۳ نشان هما
  • دفترچه قوانین بازی
گنج رو پیدا کن!

جعبه‌ی بازی شامل راهنمای بازی، ۵۰ کارت گنج، ۸ ژتون لوتوس برای راهنمایی و ۳ ژتون هما نشان طلسم است. هدف پیدا کردن ۵ گنجینه‌ی الماس، یاقوت، زمرد، کهربا و یاقوت کبود به ترتیب از شماره‌ی ۱ تا شماره‌ی ۵ است و روش بازی به طور مفصل در راهنمای تصویری توضیح داده شده است.
کارت‌هات رو نبین!

در این بازی هیچکدام از بازیکنان مجاز به دیدن کارت‌های خود در طی بازی نیستند و تنها می‌توانند کارت‌های دیگر بازیکنان را ببینند. بازیکنان در طی بازی و با راهنمایی‌های محدودی که به یکدیگر می‌دهند، باید کارت‌های گنج را به ترتیب عددی از ۱ تا ۵ روی زمین بچینند.

تقویت همکاری و حافظه!

انجام این بازی علاوه بر تقویت حافظه و بالا بردن قدرت استدلال و برنامه‌ریزی، حس همکاری و مشارکت را برای انجام یک کار تیمی در بین بازیکنان پرورش می‌دهد؛ زیرا بازیکنان تنها با راهنمایی و کمک یکدیگر می‌توانند به گنج‌های افسانه‌ای هخامنشیان دست پیدا کنند!بازی جمع و جور و قابل حمل

این بازی در عین قوانین بسیار اندک، یکی از برترین بازی‌های کارتی و یکی از سخت‌ترین بازی‌های سبک همکاری است. کار تیمی در این بازی بسیار مهم است و بد بازی کردن یکی از بازیکنان منجر به سخت شدن بازی برای دیگران می‌شود.

پیشنهاد می‌کنیم برای درک بهتر ویژگی‌های بازی این مقاله در سایت رومیز را بخوانید:

معرفی بازی هانابی


ویدیوی نقد و بررسی بازی گنج‌های پنهان لوتوس


ویژگی‌ها

ابعاد ۶*۱۶*۲۱ سانتیمتر
کشور سازنده ایران
وزن ۳۵۰ گرم
خطر بلعيدن ندارد

نظرات کاربران

1398-04-26

کی موجود میشه

1398-04-10

با سلام
میشه بگین کی موجود میشه
لطفا جواب بدین

سلام. ما نمیاریم.

1398-04-03

سلام کی موجود میشه

1398-03-03

سلام این بازی کی موجود میشه

1397-11-02

سلام خسته نباشید، کی موجود می شه؟

سلام . اول هفته بعد موجوده.

1397-10-23

سلام موجود نميشه

سلام. هفته بعد.

1397-10-23

سلام. خسته نباشید.
موجود نمی شه؟

سلام. هفته بعد موجود میشه.

نوشتن نقد و نظر