منو

بردگیم ساگرادا Sagrada

ناموجود

توضیح

بردگیم Sagrada یک بازی رومیزی استراتژیک در سبک بازی‌های اروپایی یا یوروگیم است که با موضوع پنجره‌های رنگی کلیساهای اروپایی، یکی از زیباترین بردگیم‌های سال گذشته حساب می‌شود.


 بازی ساگرادا به واقع یکی از زیباترین بازی‌های رومیزی سال گذشته است که در رقابتی تنگاتنگ با بازی آزول قرار گرفته است. در طول بازی بازیکنان با استفاده از تاس‌های رنگی خود تلاش می‌کنند تا پنجره‌های کلیسای خود را طبق نقشه‌ای که دارند بسازند.
به گفته‌ی بسیاری از کارشناسان، این بازی از بازی رقیبش، یعنی آزول، به لحاظ گیم‌پلی و گستره‌ی انتخاب‌های استراتژیک یک سر و گردن هم بالاتر است.

پنجره‌های رنگی!

هر بازیکن در نوبت خود یکی از تاس‌هایی که به شکل تصادفی از کیسه‌ی بازی خارج و ریخته شده، را انتخاب کرده و آنرا در جای خالی یکی از خانه‌های پنجره‌ای شکل کلیسایش قرار می‌دهد، با این قانون ساده که: دو تاس همرنگ نمی‌توانند کنار هم قرار بگیرند! 


قابلیت‌های ویژه!

همچنین بازیکنان می‌توانند از قابلیت کارت‌هایی که امکانات ویژه‌ای به آنان می‌دهد استفاده کنند.

این کارت‌ها در مواردی حتی قوانین اصلی بازی را تغییر می‌دهند.


تنوع و تکرارپذیری!

هر بار بازی ساگرادا یک تجربه‌ی جدید است که با تغییر کارت‌های قابلیت، نقشه‌های پنجره‌ها، و تاس‌هایی که هر دور از کیسه تصادفا خارج می‌شوند، تنوعی به گیم‌پلی و روش و از همه مهمتر تجربه‌ی بازی می‌دهند.

این بازی با عمق استراتژیک بالا، تکرارپذیری و تنوع، زیبایی خیره‌کننده و اجزای بسیار با کیفیت، یکی از بهترین گزینه‌ها برای قفسه‌ی هر گیمری است.

این بازی حتی قابلیت یکنفره بازی شدن را نیز داراست!مقاله معرفی این بازی در سایت رومیز


ویدیوی آموزش بازی ساگرادا (انگلیسی)

نظرات کاربران

1398-12-18

ترو خداااااا موجود کنید

1398-02-23

لطفا به فکر موجود شدنش باشید تشکر

1398-01-30

كي موجودميشه؟

سلام . مشخص نيست.

نوشتن نقد و نظر