منو

بردگیم Diamant

10017824

نو

ناموجود

توضیح

بردگیم Diamant یک بازی رومیزی هیجان‌انگیز در سبک بازی‌های دورهمی و مهمانی یا Party Games می‌باشد که بازیکنان را به دنبال یافتن الماس‌های پنهان در دخمه‌های پرخطر می‌فرستد.


بازی Diamant یکی از جذاب‌ترین و پرفورش‌ترین بازی‌های رومیزی سبک مهمانی است. در این بازی هر بازیکن تلاش می‌کند تا با کند و کاو در غارهای پر خطر، بیشترین الماس را جمع‌آوری کرده و قبل از بحرانی شدن شرایط از غار خارج شده و الماس‌هایش را در جعبه‌ی گنج خود قرار دهد.

برونو فدوتی و آلن مون، طراحان این بازی، هر دو از غول‌های طراحی بردگیم دنیا هستند: برونو فدوتی طراح بازی Citadels یا همان دژ، و آلن مون طراح بازی فوق محبوب Ticket to Ride می‌باشد.

الماس یا جسارت!

در هر دور از بازی یکی از بازیکنان شروع به رو کردن خانه‌های غار می‌کند. هر خانه یا شامل تعدادی الماس است و یا یک خطر را نشان می‌دهد. اگر خانه‌ی رو شده الماس باشد، آن الماس‌ها بین بازیکنان تقسیم می‌شود.

قبل از رو شدن هر خانه‌ی جدید بازیکنان می‌توانند تصمیم بگیرند که بمانند یا برگردند. بازیکنانی که برگردند می‌توانند الماس‌هایی که جمع‌کرده‌اند را در جعبه‌ی گنج خود قرار دهند. 

اما اگر خانه‌ی رو شده یک خطری که قبلا رو شده باشد (مثلا دومین آتشفشان) تمام بازیکنانی که در غار مانده‌اند می‌سوزند و الماس‌هایی را که آن دور جمع کرده‌اند را از دست می‌دهند!


قابلیت‌های ویژه!

بازیکنانی که زودتر از دیگران برگردند و از غار خارج شوند این فرصت را دارند تا الماس‌هایی که در خانه‌های قبلی باقی مانده را نیز جمع کنند!


تنوع و تکرارپذیری!

این بازی یکی از جذاب‌ترین تجربه‌های دورهمی است که می‌تواند جمع شما را مملو از هیجان، استرس، خنده و البته سرگرمی کند.  بازیکنان در طول بازی در مرز بین طمع و زیاده‌خواهی در برابر کم‌خواهی قرار می‌گیرند. این بازی به بازیکنان  جسور جایزه‌های خوبی می‌دهد، ولی در صورت بدبیاری نیز با جریمه‌ی سختی (از دست دادن الماس‌ها) روبرو خواهند شد!

  • قوانین ساده 
  • هیجان بالا
  • کیفیت عالی 
  • آرت زیبا

نظرات کاربران

1398-01-27

بازی های خارجیتون غالبا بدون راهنمای فارسی است (یا اگر راهنمای فارسی دارد اعلام نکرده اید) و این موضوع مهم ترین مانع برای تصمیم به خرید است.

1397-12-24

بازی عالی عالی فقط یه سوال،حاجی مگه جنگه چه خبره ۵۰۰ هزار پول بازی حالا این خوبه اون نغمه یخ و آتش که دو میلیون تومنه آدم برق از کله اش میپره

1397-12-13

به نظر بازی زیبایی هست
ولی متاسفانه قیمت بازی هوش از سر میبره

نوشتن نقد و نظر