منو

بردگیم Goths

10017895

ناموجود

توضیح

بردگیم Goths یک بازی رومیزی کارتی است که در آن دو تیم از بازیکنان تلاش می‌کنند تا در رقابت با یکدیگر، ملکه را در میانه‌ی میدان نبرد پیدا کرده و نجات دهند!


در این بازی هر تیم از بازیکنان در قالب یک کلن یا گروه، بدون راهنمایی دادن به یکدیگر و تنها با کارت بازی کردن و هماهنگی با هم، تلاش می‌کنند تا حین نبرد و تله گذاشتن و حمله کردن به حریف، کارت ملکه را در میان میدان پیدا کنند.

آماده! پرتااااااااااااااااااااااب!

هر بازیکن یک کارت «فرمان» را از دست خود انتخاب کرده و سپس همه با هم رو می‌کنند. اگر کارت‌های اعضای یک کلن با هم یکی باشند، فرمان اجرا می‌شود.


چند مثال از فرمان‌های بازی:

پر کردن منجنیق، پرتاب منجنیق، پیشروی به سمت ملکه، جستجو در کارت‌های میان میدان برای یافتن ملکه، فرار از تله‌ها و ...


زیبا و متفاوت!

بردگیم Goths یک بازی مهمانی یا پارتی گیم بسیار خوش آب و رنگ برای کسانی است که به بازی‌های تیمی علاقه دارند. در این بازی هر کلن باید تلاش کند تا با هماهنگی با هم بهترین فرمان‌ها را صادر کند و با به موقع حمله کردن، به موقع جاخالی دادن، و به موقع جستجو کردن، زودتر از حریف ملکه را پیدا کند.

  • قوانین ساده 
  • بازی تیمی متفاوت
  • کیفیت عالی 
  • آرت زیبا
  • بدون نیاز به زبان

با داشتن دو نسخه از این بازی می‌توانید این بردگیم را ۶ و ۸ نفره بازی کنید!

نظرات کاربران

1398-11-23

سلام لطفا زودتر موجودش کنید

1398-01-27

بازی های خارجیتون غالبا بدون راهنمای فارسی است (یا اگر راهنمای فارسی دارد اعلام نکرده اید) و این موضوع مهم ترین مانع برای تصمیم به خرید است.

سلام . بازی های خارجی راهنمای فارسی ندارند. برای یادگیری بازی ها بهترین راه کافه های بردگیم است . اگر تهران هستین اعلام کنید که برای یادگیری شما رو راهنمایی کنیم.

نوشتن نقد و نظر