منو

بردگیم Rose KIng

10017896

ناموجود

توضیح

بردگیم The Rose King یک وارگیم یا بازی رومیزی جنگی دو نفره و تاکتیکی است که در اروپای زمان قرون وسطی جریان دارد. (بازی را می‌توان ۴ نفره نیز تجربه کرد)

این بازی یکی از مطرح‌ترین بازی‌های جنگی انتزاعی دونفره است که در آن یک بازیکن در نقش رهبر کشاورزان و دیگری در نقش رهبر دامداران را در تقابل با یکدیگر قرار می‌دهد.

بازیکنان در طی بازی با کمک کارت‌های خود تلاش می‌کنند تا قلمرو بیشتری را بدست بیاورند.

تقسیم اراضی توسط شاه!

هر بازیکن تعدادی کارت به رو در اختیار دارد و در نوبت خود می‌تواند یا:

  • یک کارت جدید بکشد
  • و یا یک کارت بازی کند.

هر کارت یک جهت و یک فاصله را نشان می‌دهد. بازی کردن یک کارت مساوی است با حرکت مهره‌ی شاه در آن جهت و به آن تعداد خانه، و سپس قرارگیری یک مهره از بازیکن در آن نقطه از زمین.

همچنین هر بازیکن یکبار در بازی می‌تواند از کارت قاضی استفاده کرده و یکی از مهره‌های حریف را برگرداند. در پایان بازیکنان بر اساس میزان قلمروگیری خود امتیاز می‌گیرند و بازیکن با امتیاز بالاتر برنده‌ی بازی می‌شود.


زیبا و متفاوت!

این بازی با روش بازی بسیار ساده و در عین حال گیم‌پلی عمیق و استراتژیک خود به شایستگی جزو ۵۰ بازی برتر انتزاعی در سایت بردگیم گیک قرار گرفته است. 

و با وجودیکه اولین بار در سال ۱۹۹۲ یعنی ۲۸ سال پیش عرضه شده، توانسته همچنان در رقابت با دیگر بازی‌های این سبک، محبوبیت و جذابیت خود را حفظ کند.

تجربه‌ی این بازی برابر با تجربه‌ی ناب یک وارگیم یا بازی جنگی در قالب یک بردگیم انتزاعی سریع و سرعتی است که بازیکن ماهرتر می‌ةواند با تحت فشار قرار دادن بازیکن دیگر و برنامه‌ریزی و تصمیمات تاکتیکی، برنده‌ی بازی باشد!

  • قوانین بسیار ساده 
  • تجربه‌ی یک وارگیم تاکتیکی
  • کیفیت عالی و ساخت آلمان
  • یکی از کلاسیک‌های این سبک


این بازی را ۴ نفره نیز می‌توان انجام داد!

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر