منو

بردگیم A Song of Ice & Fire

10017913

نو

ناموجود

توضیح

بردگیم A Song of Ice & Fire : Stark vs Lannister یک بازی رومیزی در سبک بازی‌های جنگی است که بر اساس داستان نبرد دو خاندان لنیستر و استارک شکل‌یافته و در دنیای کتاب نغمه‌ی یخ و آتش و سریال گیم آو ترونز می‌گذرد. این بازی تاکتیکی دو نفره به ۵ روش قابل بازی است و بیش از ۱۰۰ مینیاتور (اکشن فیگور) دارد.


در این بازی دو بازیکن می‌توانند با هدایت سپاهیان استارک یا لنیستر در قالب مینیاتورها و اکشن فیگورهایی بسیار با کیفیت، در میانه‌ی میدان با یکدیگر به نبرد بپردازند و تلاش کنند تا با استفاده درست از امکانات تاکتیکی خود و قابلیت‌های کارت‌هایشان حریف را شکست دهند.


در طی بازی بازیکنان سپاه خود را شکل می‌دهند، مجهز می‌کنند، رهبرانشان را انتخاب می‌کنند، با کمک کارت‌ها تاکتیک‌های خود را می‌چینند و در یکی از ۵ حالت موجود بازی با یکدیگر می‌جنگند!

رهبری سپاهیان!

هر بازیکن در نوبت خود می‌تواند یکی از گروهان‌های خود را فعال کرده و سپس یکی از ۶ کار زیر را انجام دهد:

  • مانوور
  • پیشروی
  • شارژ
  • درگیری از دور (پرتاب تیر)
  • درگیری از نزدیک (شمشیر)
  • عقب‌نشینی

نتیجه‌ی درگیری‌ها و شدت حملات توسط برآیند قدرت گروهان، تاس‌های تغییردهنده و البته فاصله‌ی نیروها از هم (قابل اندازه‌گیری به کمک خط‌کش بازی) محاسبه می‌شود. 


استفاده از دیپلماسی!

درحالیکه در بخش نیروهای جنگی، مانوور و تاکتیک و استفاده از برتری ارضی حرف نخست را می‌زند، در بخش دیپلماسی زمان‌بندی فعال‌سازی توانایی‌هاست که مهم است. این دو ویژگی در طول بازی با یکدیگر جمع‌ می‌شوند و از سینرژی حاصل‌شده ارتش شما شکل می‌گیرد.

جدای از امکان فعال‌سازی سپاهیان، بازیکنان می‌توانند نیروهای غیر ارتشی خود (سیساتمداران و افراد بانفوذ) را فعال کنند و از قابلیت آنها برای استراتژی خود سود جویند.

این بخش از بازی مانند یک بازی سبک کارگرگذاری (مثلا اگریکولا) است و در آن بازیکنان با قرار دادن مهره‌های بانفوذ خود در برد بازی می‌توانند در روند جنگ تاثیر بگذارند.


یک وارگیم با قوانین اندک!

همانطور که Eric Lang‌طراح این بازی (و طراح بازی محبوب Blood Rage) پیش از انتشار بازی وعده داده بود، این بازی به گونه‌ای طراحی شده تا هم برای گیمرهای حرفه‌ای و هم برای کسانی که تاکنون وارگیم بازی نکرده‌اند و تنها به دنیای گات علاقمند هستند جذاب و قابل بازی باشد.

در نتیجه این بازی را می‌توان با هر میزان دانش نسبت به بازی‌های رومیزی انجام داد و از بودن در دنیای بازی تاج و تخت و فرمانروایی به جای نقش‌آفرینان اصلی لذت برد.


یک محصول با کیفیت خیره‌کننده!

کیفیت در این بازی به شکل زیبایی خیره‌کننده است. با بیش از ۱۰۰ مینیاتور با کیفیت در کنار گیم‌پلی ساده و در عین حال عمیق، وجود سیستم رتبه‌بندی نیروها، ساز و کار تاکتیکی ارتش، امکان پیاده‌سازی استراتژی و مدیریت منابع، وجود ویژگی دیپلماسی، و البته بالاتر از همه‌ی این‌ها این امکان نقش‌آفرینی به جای راب استارک، جیمی لنیستر و باقی قهرمانان این رمان بی‌نظیر، تجربه‌ی این بازی یک تجربه‌ی خالص از بازی تاج و تخت خواهد بود!


  • تجربه یک وارگیم در دنیای گات
  • هیجان و امکان تکرارپذیری بالا 
  • کیفیت عالی و مینیاتورهای زیبا


در مورد این بازی می‌توانید در سایت رومیز بیشتر بخوانید.

نظرات کاربران

1398-04-29

زبانش به نظر انگلیسی نمیاد روی کارت ها

1398-02-11

تخفیف بدید مشتریشیم.

1398-02-04

قیمتش زیاد نیست

نوشتن نقد و نظر