منو

بردگیم Mansions of Madness

10018008

ناموجود

توضیح

بردگیم عمارت جنون یا Mansions of Madness ۲nd Edition یک بردگیم در سبک همکاری و بر اساس دنیای خلق‌شده توسط نویسنده‌ی معروف اچ.پی.لاوکرفت و در ژانر رازآلود، ترسناک و ماجرایی است که با یک اپلیکیشن روی موبایل به عنوان گیم‌مستر کنترل می‌شود!


در این بازی تمام بازیکنان تلاش می‌کنند تا به کمک هم هیولاهای واردشده به زمین را از میان بردارند و پرتال‌های ورود آن‌ها را نیز از بین ببرند. و در عین حال تلاش می‌کنند تا در اثر رویارویی با هیولاهای فرازمینی عقل و حواس خود را از دست نداده و دچار جنون نشوند!


عمارت جنون یک بازی سبک همکاری و منطبق با اپلیکیشن در ژانر رازآلود، ترسناک و ماجرایی است که در همان دنیای بازی‌های Eldrich Horror و Elder Sign جریان دارد. 

در طی بازی بازیکنان با کشف کردن اتاق‌های عمارت‌های جنون‌زده، آیتم‌هایی را پیدا کرده و به مبارزه با هیولاها می‌پردازند. این بازی از چندین سناریو تشکیل شده‌است که هرکدام توسط اپ بازی کنترل می‌شود.

عمارت جنون و ترس و مرگ!

در هر نوبت از بازی بازیکنان به ترتیب تصمیم می‌گیرند که به کدام سمت در عمارت حرکت کرده و کدام اتاق‌ها و اشیا را مورد بررسی قرار دهند. هر سناریوی بازی داستان متفاوتی دارد که توسط برد‌های ماژولار و با راهنمایی اپ بازی چیده می‌شود. بعد از هر جابجایی و ورود بازیکنان به یک اتاق، اپ مشخص می‌کند که بازیکنان در آنجا با چه چیزهایی مواجه می‌شوند. 


کارآگاهان قابل!

هرکدام از بازیکنان نقش و قابلیت ویژه‌ی خود را دارند و در طی بازی به کمک قابلیت‌هایشان تلاش می‌کنند تا بر ترس و جنون حاکم بر عمارت چیره شوند و راز‌های آن را کشف کنند. در این راه بازیکنان باید اسلحه، آیتم‌های بدردخور و اطلاعات جمع‌آوری کرده و با حل کردن معماهای بازی به جنگ و رویارویی با هیولاها، جنون و مرگ بپردازند!یک بردگیم غیر عادی!

فنتزی فلایت ناشر این بازی پس از سال‌ها کاویدن دنیای لاوکرفت و ساخت محصولات متنوع بر اساس دنیای دهشتناک خلق‌شده توسط او، در این محصول به پختگی و کمالی رسیده که انجام آن به راحتی مو را بر تن بازیکنان سیخ می‌کند و جرات باز کردن حتی یک درب ساده را هم از آنان سلب می‌کند!

ناشر معظم این بازی برای رسیدن به این هدف تنها از ابزارهای رایج بردگیم مثل کارت و تاس و برد استفاده نکرده و محصولی را ساخته و پرداخته که از تمامی امکانات فنی و هنری استفاده برده:‌ مینیاتورهایی با کیفیت که تصور و تجسم خوفناک عمارت را برای هر بیننده‌ای به تصویر می‌کشد در کنار یک اپلیکیشن برای کنترل بازی در نقش یک گیم‌مستر خبیث و باهوش که قدم‌های بازیکنان را پیش‌بینی کرده و جابجا آنها را شگفت‌زده می‌کند، پکیجی را به مخاطبان ارائه می‌کند که قابل جایگزینی نیست!

تکرارپذیری بالا!

این بازی همراه با ۸ کاراکتر با ویژگی‌ها و تاریخچه‌ی منحصر بفرد عرضه شده که ترکیب هرکدام از این شخصیت‌ها با یکدیگر، و سپس ترکیب آنها با ۴ سناریوی اصلی بازی، و سپس ترکیب آن با حالات تصادفی و رندومِ جنریت شدن نقشه و اسپاونِ هیولاها، حالت‌های بیشماری را شامل می‌شود که دنیایی از رمز و رازِ قابل کشف و دهشتِ قابل شکست را پدید می‌آورد!


فضاسازی درجه یک!

آرت و تصویرسازی‌های بازی مانند دیگر محصولات فنتزی فلایت، درجه یک و با کیفیتی بی‌نظیر هستند. شکل انتخاب هر تصویر بخشی از دنیای این عمارت منحوس را فاش می‌کند و با قاب‌بندی‌های سینماتیک مخاطب را به عمق چاهی بی‌بازگشت از ماجراجویی پرتاب می‌کند. 

در کنار فضاسازی بصری، متن‌های بازی به زیبایی با هر حرکت بازیکنان هماهنگ می‌شود و خط داستانی را برایشان بازگو می‌کند. در نهایت اپ بازی هم جدای از کنترل هوشمند سناریو، با همراهی با موسیقی این فضاسازی را تکمیل می‌کند.


  • رتبه‌ی ۱۰ بازی‌های تماتیک
  • رتبه‌ی ۲۶ در رنکینگ کلی بازی‌ها در بردگیم‌گیک
  • کیفیت بی‌نظیر قطعات و اجزا
  • امکان بازی یک نفره

در مورد این بازی می‌توانید در سایت رومیز بیشتر بخوانید.

نظرات کاربران

1398-12-18

سلام دوباره چه زمانی موجود میشه؟

1398-01-22

این بازی رو دیگه موجود نمیکنید؟؟

سلام. ماه دیگه موجود میشه

نوشتن نقد و نظر