منو

بردگیم Star Wars

10018053

ناموجود

توضیح

بردگیم فوق‌العاده Star Wars : Imperial Assault


بردگیم Star Wars: Imperial Assault یک بازی رومیزی دخمه‌گردی یا Dungeon Crawl است که در دنیای تخیلی جنگ ستارگان جریان دارد و در سبک یکی بر علیه همه است.


در این بازی یکی از بازیکنان کنترل نیروهای امپراتوری کهکشان را بر عهده دارد در حالیکه باقی بازیکنان در قالب قهرمانان گروه مقاومت، تلاش می‌کنند تا با نفوذ در پایگاه‌های ارتش امپراتوری ماموریتهای خود را انجام دهند.

بازیکنان در قالب چند کمپین تلاش می‌کنند تا سناریوهای مختلفی را انجام دهند. هم نیروهای امپراتوری و هم اعضای گروه مقاومت در طی بازی تجربیاتی کسب کرده و قابلیت‌هایشان بیشتر می‌شود و سناریوی بعدی را با قابلیت‌ها و ابزارهای بدست آورده از سناریوی قبل ادامه می‌دهند.

 جابجایی و اکشن!

هر سناریو نقشه‌ای دارد که باید با بردهای ماژولار بازی چیده شود.

گروه مقاومت با پیشروی در نقشه و کشف اتاق‌ها و فضاهای جدید در بازی به دنبال بدست آوردن آیتم‌ها و اسلحه‌های جدید، از بین بردن سربازان گارد امپراتوری، و انجام دادن ماموریت خود هستند.

هر بازیکن در نوبت خود می‌تواند تعداد مشخصی کار، از جا به جا شدن و حمله کردن، تا گشتن و جستجو کردن را انجام دهد


سیستم مبارزه!

مبارزه‌های بازی توسط تاس تعیین می‌شود. به این شکل که قدرت بازیکن در آن نوع حمله (از دور یا نزدیک) به همراه قابلیت سلاح و عدد تاس جمع می‌شود.


مبارزات تاکتیکی!

سیستم کمپین این بازی بسیار تاکتیکال است و بازیکنان را مجبور می‌کند تا در نوبت خود تصمیمات سختی را بگیرند. همچنین تیم مقاومت در طی بازی یک دک کارت مشترک برای حمله دارند که به کمک یکدیگر تقویتش می‌کنند.


تجربه‌ی مبارزه با لوک اسکای واکر و هان سولو!

این بازی تغییر یافته‌ی یکی از برترین بازی‌های سبک دخمه‌گردی یعنی Descent: Journeys in the Dark است که با به روز کردن و بهبود مکانیزم‌های آن بازی، بازی امپریال اساولت طراحی شده است و به سرعت به رتبه‌ی ۱۳ بهترین بازی‌های تماتیک رسیده.

این بازی با سناریوهای بسیار، قابلیت‌های هر نقش و البته تغییر و تحول هر نقش در طی کمپین، تکرارپذیری بسیار بالایی دارد که اگر علاقمند به دنیای جنگ ستارگان باشید، جذابیت بی‌انتهایی را برایتان به همراه می‌آورد.


  • رتبه ۱۳ بردگیم‌های تماتیک
  • رتبه ۳۴ بردگیم‌گیک
  • تکرارپذیری بالا 
  • بردگیم تاکتیکی در سبک دخمه‌گردی
  • کیفیت بی‌نظیر قطعات و اجزا (بیش از ۳۰ مینیاتور با کیفیت)

در مورد بازی Star Wars: Rebellion که بازی دیگری از دنیای جنگ ستارگان است در سایت رومیز بخوانید.

نظرات کاربران

1398-06-13

تنهاست یا همراه اکسپنشنه ؟!

سلام. خود بازي اصلي است.

1398-03-20

اموزش این بازی جایی موجود نیست؟

1398-01-01

لطفا ویدیوی بررسی این بازی رو در کانال آپارات خودتون بزارید

1397-12-26

به طرز عجیبی زیباست

1397-12-25

لینکی که از رومیز گذاشتین ربطی به این بازی نداره ، اصلاح کنید

این رو میگید: «در مورد بازی Star Wars: Rebellion که بازی دیگری از دنیای جنگ ستارگان است در سایت رومیز بخوانید.» چون همونطور که می‌بینید ذکر شده بازی دیگری.

نوشتن نقد و نظر