منو

بازی کارتی جایپور Jaipur

10018364

نو

ناموجود

بازیکن

توضیح

این بازی نسخه‌ی غیر اصل بازی بسیار محبوب Jaipur است که با کیفیت بالا در داخل تولید شده‌است!بردگیم Jaipur یک بازی رومیزی کارتی است که با تم جذاب تجارت کالا در هندوستان و تصویرسازی‌های خوش رنگ و لعاب و گیم‌پلی سریع و هیجان‌انگیز به عنوان یکی از بهترین بازی‌های خانوادگی دو نفره شناخته می‌شود!


در بازی جایپور بازیکنان در نقش تجار هندی تلاش می‌کنند با جور کردن تعداد بیشتری از کالاهای رنگ و وارنگ بازی و استفاده بهینه از شترهای باربر بیشترین درآمد و امتیاز را کسب کنند!کارت‌های وسوسه‌انگیز!

بازیکنان در طول بازی با جمع کردن کارت‌هایی از کالاهای متنوع و سپس فروش آنها امتیاز کسب می‌کنند. هرچه تعداد کارت‌های یک کالا بیشتر باشد درآمد بیشتری را به بازیکن می‌دهد.

هر بازیکن در نوبت خود یکی از سه کار زیر را می‌تواند انجام دهد:

  • برداشتن کارت از ردیف وسط
  • معامله کردن چند کارت از دست با ردیف وسط
  • فروختن یک ست کالا و دریافت امتیاز


در طول بازی هرگاه بازیکنی از کارت‌های وسط کارت شتر بردارد می‌ةواند تمام شترها را بردارد و در ادامه‌ی بازی می‌تواند این شترها را با کالاهای وسط معامله کند و به این شکل تعداد زیادی کالا به دست آورد.


سریع و حرص‌درآر و زیبا!

جایپور از آن دست بازی‌هایی است که در عین سریع و راحت بودن، مهارتی است و بازیکنی که زمان‌بندی بهتری را در طول بازی بیشتر رعایت کند می‌تواند برنده باشد.

زمان فروختن کالاها با توجه به محدودیت ظرفیت کارت‌های در دست بسیار مهم است و آستانه‌ی آن را میزان طمع بازیکن تعیین می‌کند. موقعیت‌های بازی بسیار به سرعت از دست می‌روند و بازیکن زبده باید در کمین لحظه‌ی مناسب باشد تا بیشترین کارت را از یک کالا بفروشد.


نفس‌گیر تا آخرین لحظه!

پیش‌بینی برنده در این بازی تا آخرین لحظه و بعد از شمارش امتیازات بسیار سخت است، زیرا بازی به گونه‌ای بالانس شده که هر دو ابزیکن امکان استفاده از گستره‌ی امتیازات بازی را داشته باشند.

این بازی جذاب سال‌هاست که جزو بهترین انتخاب‌های کارتی دو نفره حساب می‌شود و می‌توان چندین دست آن را در یک بعد از ظهر بهاری پشت سرهم تجربه کرد.


  • رتبه ۱۲ بازی‌های خانوادگی
  • قوانین ساده و گیم‌پلی جذاب
  • تکرارپذیری بالا 
  • تصویرسازی‌های زیبا 

نظرات کاربران

1398-06-09

سلام جیپور بهتره یا سیطره کتان؟

1398-05-24

این بازی عالیه!!! باکیفیت و تکرار پزیری بالا و گیم پلی عالی!!

1398-05-11

نمیشه موجودش کنید؟

1398-05-08

نمیشه موجود بشه؟

1398-04-05

من میخوام بین جایپور و استاررلمز یکی رو انتخاب کنم که هم فکری باشه هم هیجانی و البته استراتیژیکی بودنش بیشتر واسم مهمه.لطفا یکی رو پیشنهاد کنید

1398-04-04

سلام.من و داداشم میخواستم یه بازی دو نفره بگیریم با تکرار پذیری بالا.شما بین Jaipur وstar realms کدومو پیشنهاد میکنید؟

سلام. هر دو تكرارپذيري خوبي دارن.

1398-02-09

سلام ببخشید آیا میشه لیست برترین بازی های خانوادگی رو اعلام کنید

1398-01-26

بازی ساده ایه. اما فکری، جذاب و گاهی اوقات حرص درآر.
ممنون از شما به خاطر تخفیفی هم که گذاشتید تا بتونیم راحت تر این بازی رو تهیه کنیم. ????????

نوشتن نقد و نظر