منو

بردگیم اسپلندور Splendor

10018683

نو

ناموجود

توضیح

این محصول نسخه‌ی غیر اصل این بازی و به زبان فارسی است که با کیفیت بالا توسط «بازبازی» تولید شده تا در دسترس علاقمندان بازی در ایران قرار بگیرد. تمامی اجزای بازی فول گارانتی هستند و در صورت هرگونه ایراد تووسط ناشر تعویض خواهند‌شد!
بازی اسپلندور یکی از محبوب‌ترین و پرفورش‌ترین بازی‌های چند سال اخیر است که به نمادی برای بردگیم مدرن تبدیل شده است. 

در این بازی بازیمنان با جممع‌آوری منابع (الماس‌ها) تلاش می‌کنند تا کارت‌هایی که به آنها منابع دائمی می‌دهند را بدست آورند و سفارش‌های امتیازدار بازی را آماده کنند!

قوانین ساده و گیم‌پلی عمیق!

هر بازیکن در نوبت خود یکی از این کارها را می‌تواند انجام دهد:

  • برداشتن ۳ الماس غیر همرنگ (یا ۲ الماس همرنگ)
  • خریدن یک کارت و پرداخت هزینه‌ی آن!

تمامی کارت‌ها بعد از خریده شدن یک الماس دائمی به بازیکن می‌دهند که مار خرید الماس در نوبت‌های بعدی را برای او راحت‌تر می‌کنند!

همچنین بعضی از کارت‌ها امتیاز دارند که هدف نهایی بازی است: بازیکنی که به امتیاز ۱۵ برسد بازی را به پایان می‌رساند!


قابلیت بالای استراتژیک!

بازی اسپلندور با وجو اینکه به نوعی در دسته‌ی بازی‌های امتزاعی قرار می‌گیرد اما به دلیل ظاهر زیبا و خوشایندش چندان هم خالی از قصه نیست.

اما با اینحال چیزی که این بازی را از به یک بردگیم بی‌نظیر تبدیل می‌کند امکان برنامه‌ریزی و تدبیر در بازی است که همان استراتژی بازی نامیده می‌شود!

هر بازیکن می‌تواند در طول بازی تا چند نوبت جلوتر را پیش‌بینی کند و هدفی انتخاب کرده و به جستجوی آن هدف باشد. در عین اینکه این اهداف کوچک‌تر خود در خدمت یک هدف بزرگتر، یعنی کسب کارت‌های اشراف‌زادگان است!


رقابت فشرده تا آخرین نوبت!

در عین برنامه شخصی داشتن، بازیکنان در این بازی باید حواسشان به برنامه‌های دیگر نیز باشد تا بتوانند در صورت نیاز جلوی پیشروی آنها را کمی بگیرند.

این بازی مانند دیگر بازی‌های سبک اروپایی نیست که هر بازیکن کار خودش را بکند و بازیکنان تعامل نداشته باشند. بلکه همیشه بازیکنان باعث کندی یکدیگر و افزابش میزان رقابت می‌شوند!


نکات کیفی!

این نسخه که نسخه‌ی غیر اصل این بازی به زبان فارسی است با کیفیت بالا تولید شده است تا علاقمندان بازی‌های رومیزی بتوانند به این شاهکار خوش‌ظاهر دسترسی داشته باشند.

  1. مهم‌ترین بخش در این بازی ژتون‌های آن می‌باشد که با کیفیت بسیار قابل قبولی تولید شده و مانند نمونه اصلی در اثر روی هم قرار گرفتن صدای خوشایندی تولید می‌کند!
  2. کارت‌های بازی بسیار با کیفیت و با لمینیت براق تولید شده‌اند و عمر بالایی دارند در عین اینکه به خوبی و راحتی بر می‌خورند!
  3. ناشر بازی تمام قطعات بازی را شامل گارانتی کرده و در صورت هر ایرادی آنها را تعویض خواهد کرد!

  • رتبه‌ی شانزده بازی‌های خانوادگی
  • نامزد برنده جایزه بهترین بازی سال آلمان در ۲۰۱۴

نظرات کاربران

1398-03-01

سلام کی دوباره موجود میشه

سلام. احتمالا هفته بعد

1398-02-30

سلام، مشخص هست کِی موجود میشه؟

1398-02-04

من این نسخه را تهیه کردم و بازی اورجینال هم تو کافه گیم بازی کرده بودم، واقعا مو نمیزنن، حتی کیفیت کارت این نسخه بهتر از اورجیناله، ممنون

1398-01-31

با این نسحه میشه ورژن دونفره و دوئل رو بازی کرد یا تعداد ژتون های زردش کمه؟؟

سلام. بله میشه دو نفره بازی کرد. منظورتون از دوئل رو متوجه نمیشم

1398-01-31

من این نسخه رو خریدم واقعاً با نسخه اصلی برابری می‌کنه. کاملاً تجربه بازی اصلی رو منتقل می‌کنه. از نظر کیفیت کاملاً مشابه اصل هست. ژتون‌ها، کارت‌های معدن و کارت‌های نوبل کاملاً با کیفیت و مثل نسخه اصلی هست. تنها تفاوت‌هایی که به چشم من اومد و چندان هم مهم نیست اول کاور بازی بود که از جنس مات هست و جعبه اصلی براق تره. دوم مقسم بازی جای کارت‌های نوبل و کارت‌های معدن کوچک هست. کارت‌های معدن رو مثل خود مقسم اصلی نمیشه تو جعبه گذاشت و باید همه رو هم گذاشت. مثل یکی از عکس‌های همین صفحه. همچنین کارت‌های نوبل همشون تو جای مخصوص جا نمیشن و چندتاشون رو باید روی کارت‌های معدن گذاشت. اما تفاوت‌های مهمی نیست و ارتباطی با گیم پلی بازی نداره.
در کل برای کسانی که می‌خوان اسپلندور رو داشته باشن و پول زیاد هم به نسخه اصلی نمیدن، قطعاً این نسخه بهترین انتخابه

1398-01-29

من دارم این نسخه رویکی از با کیفیت ترین بازی های تولید ایران که دیدم تا حالا که کارتها بی نظیر محکم با کیفیت خیلی راحت بر میخوره به جرات میگم کارتهاش از نسخه اورجینال هم بهتره و عمرش بیشتره.

1398-01-29

من دارم این نسخه رویکی از با کیفیت ترین بازی های تولید ایران که دیدم تا حالا که کارتها بی نظیر محکم با کیفیت خیلی راحت بر میخوره به جرات میگم کارتهاش از نسخه اورجینال هم بهتره و عمرش بیشتره.

نوشتن نقد و نظر