منو

مگا وارگیم GKR: Heavy Hitters

10018712

نو

ناموجود

توضیح

بردگیم GKR: Heavy Hitters یک مگا وارگیم بسیار تاکتیکال است که در دنیای نبرد ربات‌های قاتل غول‌آسا Giant Killer Robots می‌گذرد!


مکانیزم‌های اصلی این بازی Area Control و Deck Building است. هر کدام از بازیکنان کنترل یکی از چهار فکشن ربات با دک مخصوص و ابیلیتی‌های خود در اختیار دارد و تلاش می‌کند تا با کنترل مدوده و آسیب زدن به حریفان و پناه‌گیری به موقع برنده میدان نبرد باشد.

این بازی در رده‌ی وارگیم‌های مدرن یا به عبارتی Modern Warfare قرار می‌گیرد.
قدرت ربات‌های قاتل!

بهر بازیکن یک هوی هیتر را کنترل می‌کند که بزرگترین ربات نژادش است. همچنین سه مدل ربات Combat برای مبارزات، Repair برای تعمیرات و Recon.

بازیکنان با استفاده از این ربات‌ها و مبارزات Head to Head پیشروی کرده و امتیاز بدست می‌آورند.


ویژگی‌های خاص!

هر کدام از مدل‌های ربات بازی قدرت‌ها و دک کارت خود را در اختیار دارند. بازیکنان با تقویت این قابلیت‌ها به کمک مکانیزم دک بیلدینگ تلاش می‌کنند بهترین استفاده را از نیروهای خود ببرند.تاکتیکال کامبت به معنای واقعی!

این بازی از سری مگا وارگیم‌ها حساب می‌شود که با گیم‌پلی طولانی ولی جذاب خود و گزینه‌های بالای بازی، یکی از بهترین‌های این رده حساب می‌شود. 

وجود چهار فکشن با قابلیت‌های مختلف (که توسط اکسپنشن‌های بازی بیشتر هم می‌شوند) باعث بالا رفتن Replay Value در بازی می‌شود.کیفیت بسیار بالا!

این سری وارگیم‌ها برای گیک‌ها و خوره‌های واقعی بردگیم طراحی می‌شوند لذا کیفیت در این محصولات بی‌نقص، چشمگیر و بسیار خاص می‌باشد. به عنوان مثال نوع پلاستیک و قالب‌ریزی مینیاتورهای بازی کاملا با بهترین بردگیم مینیاتوری متفاوت است و در سطح کیفی بسیار بالاتری قرار دارد.

در سناریوهای بازی، یک ماژول بازی یک‌نفره نیز قرار دارد که برای علاقمندان بازی سولو بسیار جذاب است.


  • مگا وارگیم درجه یک
  • کیفیت بی‌نقص و مینیاتورهای رنگ‌شده
  • چهار فکشن با قابلیت‌های متنوع
  • کامبت تاکتیکال واقعی
  • بهترین بازی در سری ربات‌های قاتل غول‌آسا

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر