منو

بازی پورت رویال Port Royal

10024363

آرمان گیمز

98,000 تومان

توضیح

نسخه فارسی بازی فوق‌العاده

Port Royal


شما در نقش تاجرینی حریص در دریای کاراییب بدنبال سکه های طلا هستید و باید با سایر رقبا برای بدست آوردن غنائم بیشتر بجنگید!


مشخصات بازی

تعداد بازیکن: ۲-۵ نفر

زمان بازی: ۲۰-۵۰ دقیقه

مناسب برای: ۸ سال به بالا


در هر نوبت بازیکن میتواند از دسته کارتها به هر اندازه که بخواهد کارت بردارد و در کنار دسته کارتها که بندر نامیده میشود قرار دهد، هر کارت یکی از موارد زیر را شامل میشود:

کارت افراد: که بصورت رو و در یک ردیف کنار دسته کارتها قرار میگیرد.

کارت کشتی: که بازیکن میتواند فورا به آن حمله کند، البته اگر افراد او شمشیرهای لازم برای حمله به کشتی را داشته باشند، در غیر اینصورت کارت کشتی در کنار دسته کارتها قرار میگیرد.

کارت سفر: که در بالای بندر قرار داده میشود تا زمانیکه بازیکن افراد لازم با آیتم های مشخص برای آن کارت سفر را داشته باشد.

کارت افزایش مالیات: که باعث میشود همه بازیکنانی که سکه های موجودشان ۱۲ سکه یا بیشتر است، نیمی از آنرا به عنوان مالیات پرداخت کنند.

اگر بازیکنی کارت کشتی ای بکشد که همنام کارت کشتی از قبل کشیده ی خودش باشد نوبتش به اتمام میرسد و تمام کارتهای کشیده شده در بندر از بین میروند.

از این رو بازیکنان باید برای کشیدن کارتهای بازی وسواس بیشتری خرج کنند و با استراتژی مناسب و بعضا اکتفا به شانس خود پیشروی کنند.

نظرات کاربران

1399-02-16

سلام این بازی بهتره یا زیرخاکی؟

سلام ،پورت رویال بازی نسبتا سختتری نسبت به زیرخاکی است . شباهت هایی بهم دارن.

1399-01-18

سلام من بین دو بازی قلمرو ستارگان و port royale میخوام یکی رو بخرم. میخوام راهنمایم کنید کدوم بازی تو دونفره بیشتر حال میده و استراتژیک بیشتری داره و کدومشون معروفتره؟ اما نظر خودم port royale ولی روش تردید دارم

سلام. هردو باز یهای دو نفره خوبی است. اگر به دنبال استراتژی بیشتر هستین قلمرو ستارگان مناسبتره.

1398-08-02

چند نفرست؟

۲-۵ نفره است

نوشتن نقد و نظر