منو

بازی کارتی فوتبال بزنیم

10026360

رومیز

62,000 تومان

توضیح

فوتبال بزنیم؟ یک بازی کارتی است که بر اساس قوانین یک فوتبال استاندارد بنا شده است. این بازی را می‌توان با ۲ یا ۴ بازیکن انجام داد. از آن دست بازی‌هایی است که هر چه بیشتر و تندتر بازی کنید، بیشتر هم سرگرم‌کننده و جذاب می‌شود. سادگی بازی به شکلی است که تنها با چند بار بازی کردن آنقدری ماهر می‌شوید که می‌توانید در ۵ دقیقه یک دست بازی کنید.


در طی بازی هر بازیکن در نوبت خود یکی از کارت‌های در دستش را بازی می‌کند. بازیکن باید کارتی را بازی کند که با کارت بازی‌شده‌ی روی زمین هماهنگ باشد. بازی زمانیکه دسته‌ی کارت‌های بازی تمام شود به اتمام می‌رسد و بازیکنی که گل بیشتری زده برنده می‌شود.

یک بازی کارتی فوتبالی سریع و هیجانی!

کارت‌های بازی (سبز) برای پاس دادن، دریبل کردن، تکل زدن و شوت زدن به سمت دروازه استفاده می‌شوند. کارت‌های موقعیت (قرمز) همان «تاس» بازی هستند و نتیجه‌ی موقعیت‌های متفاوت بازی را نشان می‌دهند (خطا بودن یا نبودن، گل شدن یا نشدن و …) هر کارت موقعیت به چند موقعیت مربوط می‌شود ولی در هر لحظه شما فقط با یک بخش آن کار دارید (مثلا اگر خطایی رخ داده شما فقط چک می‌کنید که داور سوت زده یا نه).


یادگیری آسان – کاملا مشابه فوتبال واقعی!

روند بازی بسیار ساده است. هر بازیکن در نوبت خود یک کارت می‌کشد و بعد باید یک کارت بازی کند. اگر کارت خطا بازی کند باید یک کارت موقعیت بکشد تا ببیند که داور سوت زده یا نه. اگر یک کارت ستاره‌دار (حرکت تکنیکی) بازی کند باید یک کارت موقعیت بکشد تا ببیند که تکنیکش گرفته یا نه. و اگر یک کارت شوت بازی کند هم باید کارت موقعیت بکشد تا ببیند گل شده یا به تیر خورده و یا کرنر شده!


هایلایت‌های یک مسابقه روی دور تند!

سرعت بالای بازی باعث می‌شود که هیجان یک مسابقه‌ی فوتبال کاملا منتقل شود و با توجه به تنوع اتفاقاتی که در بازی رخ می‌دهد کاملا مشابه یک فوتبال فشرده شده باشد.

با این بازی می‌توانید تمام لحظات طلایی فوتبال را در ۵ دقیقه تجربه کنید: پاس، شوت، تکل، دریبل، آفساید و گللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل!


 

ترکیب شانس و تاکتیک!

با وجود عنصر شانس هر بازیکن باید با توجه به کارت‌های در دستش بهترین استفاده را از مالکیت توپ ببرد و با ارسال توپ به مناطقی که کارت ستاره‌دار از آنها دارد حریف را تحت فشار بگذارد و یا با دریبل کردن کارت‌های حریف را بسوزاند.

۸ کارت تیم ملی کشورهای مختلف (ایران، آلمان، برزیل، آرژانتین، فرانسه و …) در بازی موجود است. پشت هر کارت تیم ملی، قدرت ویژه آن نوشته‌شده که می‌توانید بعد از چند دست بازی و آشنایی با قوانین از آنها استفاده کنید تا روش و استایل بازی مخصوص خود را پیدا کنید.ویدیوی آموزش بازی

 

نظرات کاربران

1398-11-01

ایا پرداخت بازی ها درب منزل است؟

سلام. خیر. توضیحات در مورد ارسال ،مبلغ ارسال و ... در بخش سوالات متداول و درباره ما موجوده .

1398-10-29

برای ارسال به غیر از تهران هزینش چه طور حساب میشه

سلام. تمامی توضیحات در بخش سوالات متداول و درباره ما موجوده.

1398-10-21

به سایت میشه اعتماد کرد

1398-10-18

بسیار عالی

1398-10-08

عالیه

1398-09-28

چرا بعضی از سایت ها بازی ها رو ارزون تر میدن یا بعضی ها گرون تر میدن؟

سلام. قيمت بازي ٦٢ است .اگر سايتي گرونتر يا ارزونتر قيمت گذاشتن ميتونيد در صورت تمايل به توليد كننده خبر بدين.

1398-09-28

این بازی رو از بازی دیگه ای کپی کردین یا خودتون درستش کردین؟

1398-09-26

لطفا قیمتای بازیهاتون رو پایین بیارید. می دونم درخواست بزرگیه ولی اگه عملی بشه ممنونتون میشم.

نوشتن نقد و نظر

کالاهای مشابه