منو

بازی رومیزی شیر مرغ

10028233

ناموجود

توضیح

جدیدترین محصول رومیز

یک بازی دورهمی خنده‌دار و فان

فروشندگی به خنده‌دارترین شکل ممکن


تا حالا «آدامسِ عشق» به یک جلاد فروخته‌اید؟!
یا «عصاره‌ی زیرشلواری» به یک خون‌آشام؟؟

شیر مرغ یک بازی دست‌جمعی یا پارتی گیم است که در آن همه تلاش می‌کنند تا عجیب‌ترین چیزها را به عجیب‌ترین مشتری‌ها بفروشند تا در پایان عنوان بهترین فروشنده را بدست آورند!

در  هر نوبت از بازی یکی از بازیکنان مشتری می‌شود و دیگر بازیکنان تلاش می‌کنند تا جنسی را به او بفروشند یا به عبارت صحیح‌تر قالب کنند! هر مشتری یک شخصیت متفاوت دارد: مثلا یکی جلاد است، یکی رئیس مافیا است و یکی هم یک خانم حامله است! بازیکنان هم باید از بین کارت‌های کلمه‌ای که دارند دو کلمه را با هم ترکیب کنند و یک چیز من درآوردی بسازند و بعد هر کدام یک دقیقه فرصت دارند تا جنسشان را برای مشتری تبلیغ کنند و او را راضی به خرید کنند.

یادگیری بازی بسیار ساده است و کل بازی را می‌توان در کمتر از یک دقیقه به همه یاد داد. جذابیت بازی به این است که بازیکنان را خلاق می‌کند و هر کس تلاش می‌کند تا جالب‌ترین محصول را به مشتری بفروشد و سعی کند نیازهای او (کاراگاه، دلقک و …) را در ترکیبی که می‌سازد در نظر بگیرد. مثلا یک شیشه «عصاره‌ی زیرشلواری» شاید طعم جدیدی باشد که کاملا به مذاق یک خون‌آشام خوش بیاید!


محتویات جعبه بازی

  • ۱۷۰ کارت کلمه
  • ۳۰ کارت شخصیت


مشخصات بازی

  • ۳-۱۰ نفر
  • ۲۰ دقیقه
  • +۸ سال


سبک بازی

  • مهمانی
  • کلمه‌سازی
  • طنز

نظرات کاربران

1399-06-14

برای دوستانی که راجع به شباهت پی شوم و شیر مرغ می پرسن:
طراح هر دو بازی یک نفر هست، یعنی امیر سلامتی عزیز
هر دو بازی پارتی گیم و فان هست ولی تفاوت اساسی با هم دارن
تو پی شوم در هر راند از بازی، یک نفر یک کارت جمله که دارای یک یا دو جای خالی هست رو بازی میکنه. باقی افراد کارت های کلماتی رو به پشت و به صورت ناشناس بازی میکنن و کسی که کارت جمله رو بازی کرده، بهترین کارت کلمه رو برای تکمیل جمله انتخاب میکنه؛ جمله که احتمالا خیلی خنده دار هست! تو این حالت فقط ابتکار بازیکن ها تو انتخاب بهترین کلمات مطرح هست.

در بازی شیر مرغ در هر راند از بازی، یک نفر یک کارت شخصیت بازی میکنه (مثلا کاراگاه). باقی بازیکن ها با کارت های کلماتی که دستشون هست باید جنس هایی متشکل از ترکیب دو تایی از کلمات بسازن و به کسی که کارت شخصیت بازی کرده غالب کنن! برای این کار هر کسی یک دقیقه وقت داره که با توجه با شخصیت بازی شده و تعامل با خریدار به بهترین و فان ترین شکل جنس خودش رو تبلیغ کنه. بعد از اینکه همه فروشنده جنسشون رو تبلیغ کردن، کسی که کارت شخصیت رو بازی کرده بوده تصمیم میگیره که کدوم جنس رو بخره و بازیکنی که جنسش خریده شده اون راند رو میبره.

پس تو پی شون بازیکن ها مخفی هستن و تعاملی به صورت کلامی وجود نداره. اما تو شیر مرغ هنر صحبت کردن و روابط عمومی به خوبی تقویت میشه.
هر کدوم از بازی ها حال و هوای خودشون رو دارن و کاملا به این وابسته هستن که تو جمعی و با چه کسایی دارین بازی میکنین! یک جمع بد میتونه یه بازی خوب رو خراب کنه و بالعکس.
هر دو بازی توصیه میشن؛ یکیش رو الان بخرید، یکیش رو سال بعد
شاد باشید که دنیا ارزش غم و غصه رو نداره

1399-02-16

سلام.آيا محصول با اجازه طراح اصلي بازي تولي شده؟ مثل تمامي بازي هاي قبليتون

سلام، ما تولید کننده بازی مد نظرتون نیستیم. فروشگاه هستیم .

1399-01-21

لطفا طراح بازی اصلی رو بگید

1399-01-15

سلام،سبک بازی چیه؟آیا شبیه به پی شوم است؟

سلام . پارتی گیم. بله شبیه پیشوم هست.

1399-01-10

سلام. میشه بگید به عنوان یک بازی پارتی گیم ، شیر مرغ بهتره یا پی شوم؟

1399-01-10

کیفیت خوبی داره؟

1399-01-10

کیفیتش خوبه

1399-01-09

کیفیت خوبی داره

1399-01-04

سلام از این محصول موجود هست

سلام. بله

نوشتن نقد و نظر