منو

اکسپنشن Rising Sun - Kami Unbound

10029730

ناموجود

توضیح

اکسپنشن بردگیم فوق محبوب Rising Sun

۷ هیولای جدید از یک نژاد کاملا تازه

به همراه قابلیت‌های جدید


بردگیم Rising Sun یک بردگیم استراتژی در سبک قلمروگیری است که در دنیای اساطیر ژاپن می‌گذرد و توسط اریک لنگ Eric Lang طراح بازی بسیار محبوب Blood Rage طراحی شده است.


بازیکنان در این بازی با کسب افتخار و قدرت، و استفاده از توانایی خود در مذاکره و جنگ‌آوری تلاش می‌کنند تا قلمروهای بیشتری را در ژاپن دوران فئودال فتح کرده و در این راه از قدرت اساطیر ژاپنی ملقب به کامی‌ها بیشترین استفاده را ببرند.

قدرت خدایان!

بازی در چهار فصل برگزار می‌شود. 

در هر فصل بازیکنان با به خدمت گیری نیروهای تازه، استفاده از قدرت خدایان در معبد، به دست آوردن قابلیت‌های جدید و غول‌های پرقدرت تلاش می‌کنند تا با حمله و تسخیر استان‌های ژاپن قدرت خود را افزایش دهند.


شمشیر دولبه!

مبارزات در بازی به شکل مناقصه مخفیانه انجام می‌شود و بازیکن برنده سکه‌هایی که برای نبرد گذاشته را به بازنده می‌دهد تا تعادل قدرت در بازی حفظ شود.

در عین حال یکی از پارامترهای مهم بازی افتخار است که با بعضی از اکشن‌ها کم و زیاد می‌شود و نقش مهمی در شکستن شرایط مساوی در حین بازی را دراد.بازی تصمیمات سخت و تبعات سنگین!

در طی بازی بازیکنان با تصمیمات و شرایط دشواری روبرو می‌شوند. امکان اتحاد، انفصال و از پشت خنجر زدن بازی را به یک نبرد سخت تبدیل می‌کند که در هر دور می‌تواند تمام ورق‌ها را به سود و زیان بازیکنان برگرداند. 

همچنین در بازی امکان مذاکره وجود دارد که تعاملات بازیکنان را بر سر منافع مشترک بسیار حساس می‌کند.


چای، شمشیر و دیپلماسی در ژاپن قدیم!

سیستم مبارزه در بازی بسیار جالب طراحی شده است و همیشه می‌توان در آن تلاش کرد تا با از بین بردن نیروهای حریف، یا حتی قربانی کردن نیروهای خودی منفعتی بدست آورد.


کیفیت بی‌رقیب!

کیفیت این بازی که توسط معتبرترین کمپانی ساخت بردگیم‌های مینیاتوری یعنی CMON تولید شده است در سطح بسیار بالایی قرار دارد که تصاویر آن خود مشخص کننده هستند. همچنین تمام تیم تولید از طراح و گرافیست و تصویرساز با تیم تولید بلاد ریج Blood Rage دیگر بازی این کمپانی، یکی است که این بازی را به دنباله‌ای پرقدرت و حتی بهتر تبدیل می‌کند.


  • بازی جنگی و استراتژی
  • کیفیت عالی قطعات و اجزا
  • سیستم مذاکرات بسیار داغ و نفس‌گیر
  • تنوع بالای گیم‌پلی به دلیل قدرت خدایان 

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر