منو

بازی رومیزی نارو (Cash n Guns)

10036612

195,000 تومان

توضیح

برگردان فارسی بازی Cash n Guns

یک پارتی گیم درجه یک و جذاب

با موضوع تقسیم پول بین اعضای باند مافیا


در بازی رومیزی جذاب نارو (Cash and Guns) در هر دور، یکی از بازیکنان نقش رئیس را بازی کرده و جریان بازی و تقسیم پول‌ها را کنترل می‌کند. در هر دور، ابتدا کارت‌های پول رو شده، تا مشخص شود چه گزینه‌هایی در دسترس است. سپس بازیکن‌ها اسلحه‌ی خود را مخفیانه با یکی از کارت‌های Bang یا Click مسلح می‌کنند. پس از آن، رئیس تا سه می‌شمارد، و هر کس اسلحه خود را به سمت یکی دیگر از بازیکن‌ها نشانه می‌گیرد. بسته به شرایط، رئیس این امکان را دارد که به یکی از بازیکنان که به سمت او نشانه رفته است، دستور دهد که شخص دیگری را هدف بگیرد. پس از مدت کوتاهی که هر کدام از بازیکن‌ها شرایط بازی و جدیت تصمیم کسانی که به سمت آن‌ها نشانه رفته‌اند را بررسی کردند، رئیس دوباره تا سه می‌شمرد. پس از اعلام شماره‌ی سه، هر کس با نگه داشتن یا سرنگون کردن آدمک خود، باید اعلام کند که به این دور از بازی ادامه می‌دهد یا خیر. در صورتی که کسی به سمت شما نشانه رفته باشد، و قصد ادامه‌ی بازی را داشته باشید، باید ریسک پر بودن اسلحه‌ی حریف، و اصابت گلوله‌اش به خودتان را در نظر بگیرید!

هرکس که اسلحه‌اش را به سمت یکی از بازیکنان باقی‌مانده نشانه رفته است، کارت خود را رو می‌کند. اگر کارت اسلحه‌اش Bang باشد، نفر مقابل یک کارت جراحت گرفته و در تقسیم پول‌های این دور شرکت نخواهد کرد. سپس، با شروع از رئیس، تمام بازیکن‌های باقی‌مانده در جهت عقربه‌های ساعت هر کدام یکی از کارت‌های پول روی میز را که ممکن است شامل پول نقد، الماس، تابلوی نقاشی، جایگاه رئیس در دور بعد، التیام جراحت، یا گلوله باشد، انتخاب کرده و جلوی خود قرار می‌دهند. این کار تا زمانی که هیچ کارت پولی روی میز باقی نمانده باشد، ادامه می‌یابد.

بردگیم نارو از جمله بازی‌های سبک مهمانی (Party) است. همچنین، مکانیزم‌های Player Elimination و Simultaneous Action Selection از مکانیزم‌های اصلی این Board Game هستند. مکانیزم Variable Player Powers نیز در این بازی رومیزی به دلیل قدرت‌های متفاوتی که هر کدام از شخصیت‌ها دارند، به جذابیت بازی افزوده است.

اجزاء بازی:
۱) کتابچه‌ی قوانین بازی
۲) ۸ هفت‌تیر (از جنس فوم)
۳) ۱۸ توکن زخم
۴) ۹ پایه‌ی پلاستیکی
۵) ۸ کاراکتر (آدمک‌های مقوایی)
۶) توکنِ رییس جدید - آغازکننده‌ی بازی
۷) میز مخصوص رییس
۸) کارت الماس ویژه
۹) ۱۶ کارت قدرت
۱۰) ۶۴ کارت گلوله (۴۰ کارت کلیک! و ۲۴ کارت بَنگ!)
۱۱) ۶۴ کارت سهم (۱۵ اسکناس ۵هزار دلاری، ۱۵ اسکناس ۱۰هزار دلاری، ۱۰ اسکناس ۲۰هزار دلاری، ۹ قطعه الماس (۵ قطعه‌ی ۱۰۰۰ دلاری، ۳ قطعه‌ی ۵هزار دلاری و یک قطعه‌ی ۱۰هزار دلاری)، ۱۰ تابلوی نقاشی، ۳ خشاب و ۲ جعبه‌ی کمک‌های اوّلیه)


مشخصات بازی

  • ۴-۸ نفر
  • ۳۰-۶۰ دقیقه
  • +۱۰ سال


سبک بازی

  • مهمانی
  • بلوف
  • همزمان
  • قدرتهای متنوع

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر