منو

بازی رومیزی بازی تاج و تخت - دست پادشاه

10036613

95,000 تومان

توضیح

برگردان فارسی بازی Game of Thrones - Hand of King

یک بازی کارتی فوق‌العاده از برونو کاتالا

با چندین روش متنوع برای بازی


خاندان‌های بزرگ «وِستِروس»، برای شرکت در رقابت و ضیافتی پُرشکوه در «کینگز لندینگ»، پایتخت هفت اقلیم پادشاهی، گردِهم آمده‌اند. مردم وستروس، از گوشه و کنار سرزمین، روانه شده‌اند تا به پادشاه و درباریان اَدای احترام کنند. شما نیز راهی دراز پیموده‌اید تا یکی از این مردم باشید و آرزوی شما رسیدن به مقام «دست پادشاه» است!
برای این‌که مورد توجه پادشاه قرار بگیرید، نیازمند حمایت خاندان‌های برجسته هستید. شما، «واریس»، مشهور به «عنکبوت» را به خدمت می‌گیرید تا در میان اشراف‌زادگان، آمد و رفت کرده و با زمزمه‌ی نام شما، آنان را به پُشتیبانی از شما ترغیب کند. اگر می‌خواهید که عنوان «دست پادشاه» را داشته باشید، باید قدرت و نفوذ شما در بین همه‌ی خاندان‌های بزرگ وستروس رخنه کند.
البته، در وستروس هیچ‌چیز آسان به دست نمی‌آید؛ بدتر از همه: قدرت! کسی نمی‌تواند حرکتی بکند و توقع داشته باشد که دیگران به چالش‌اَش نکشند! دیگران نیز به سرانجام کار خویش در سرزمین پادشاهی می‌اندیشند و می‌کوشند تا متّحدان و پُشتیبانان خود را بیابند. برای ورود به «بازی تاج و تخت» باید بسیار باهوش باشید و بسیار سریع...
بازیکنان، نوبت به نوبت، «واریس» را در بین شبکه‌ای از کارت‌های شخصیت -که نشان‌گرِ «کینگز لندینگ» است- حرکت داده و با حرکت دادنِ واریس، کارت‌های شخصیت‌ها را به دست می‌آورند تا بتوانند توکن‌های پرچم خاندان‌های بزرگ وستروس را تصاحب کنند. در پایان بازی، بازیکنی که بیش‌ترین توکن پرچم را به چنگ آورده باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود.

اجزاء بازی
۸ کارت شخصیت خاندان «استارک» ۷ کارت شخصیت خاندان «گرِی‌جوی»
۶ کارت شخصیت خاندان «لَنیستر» ۵ کارت شخصیت خاندان «تارگریِن»
۴ کارت شخصیت خاندان «باراتیون» ۳ کارت شخصیت خاندان «تایرِل» ۲ کارت شخصیت خاندان «تالی»
۱ کارت «واریس» ۱۴ کارت «همراه» ۷ توکن «پرچم» ۴ توکن «کلاغ سه‌چشم»


مشخصات بازی

  • ۲-۴ نفر
  • ۱۵-۳۰ دقیقه
  • +۱۴ سال


سبک بازی

  • کارتی
  • مدیریت دست

نظرات کاربران

1399-12-06

این بازی فوق العاده است! اول خیلی آسون به نظر میرسه ولی موقع بازی متوجه لول استراتژیش میشین

نوشتن نقد و نظر