منو

بازی رومیزی آخرین ایستگاه

۱۰۰۳۸۲۲۲

349,900 تومان

توضیح

 استنتاجی و نقش مخفی
طراحی ایرانی

 

آخرین ایستگاه

همه در یک ایستگاه قطار هستید، هرکس دلیل خودش رو داره ولی قطعا دو هدف بیشتر ندارین یا قصد دارید وقتی قطار رسید، مروان خان رو فراری بدید یا اینکه میخواهید مطمئن بشید مروان خان زنده به تهران می رسه تا سزای اعمالش رو ببینه.

همینطور که همه در ایستگاه منتظر هستید کم کم نگاه هاتون بیشتر به هم گره میخوره و همه جانب احتیاط میگیرین. همه میدونین اصلا اتفاقی نیست که این ساعت از شب توی یک ایستگاه دور افتاده، این تعداد آدم جورواجور و مشکوک دور هم جمع باشن، اون هم یکم قبل از رسیدن قطار مروان خان ! در ظاهر همه چیز آروم به نظر میاد تا اینکه …

هرکدوم از شما توی بازی نقش یکی از شخصیت ها رو دارین که در ایستگاه منتظر رسیدن قطار هستین. تمام جزییات بازی تا قبل از رسیدن قطار به ایستگاه اتفاق می افتد.


تجربه بازی

آخرین ایستگاه یک بازی استنتاجی و نقش مخفی ایرانی است که در آن بازیکنان تلاش می‌کنند با شناساسی هویت افراد تیم مقابل و حذف آنان بازی را به نفع تیم خود تمام کنند.

در این بازی هر دور یک رویداد خوانده می‌شود و به آن عمل می‌شود و طی اتفاقات رویداد ممکن است نقشی حذف شود یا اطلاعاتی فاش گردد. در پایان هر رویداد بازیکنان تصمیم می‌گیرند که آیا به اتفاق آرا کسی را از بازی حذف کنند یا خیر.
بازی دور به دور ادامه می‌یابد تا تنها یک بازیکن زنده بماند.

نکته متفاوت و جذاب در اخرین ایستگاه این است که شخصیت بازیکنان با کارت جناح آن‌ها متفاوت است و هر شخصیت ممکن است در جناح مثبت یا جناح مخفی بازی باشد و این اتفاق تکرارپذیری و جذابیت بازی آخرین ایستگاه را مضاعف کرده است.

همچنین کارت‌های رویداد باعث می‌شوند هر دور از بازی با یک یا چند اتفاق هیجان‌انگیز و موثر در بازی بیافتد و پیامدهای این رویدادها می‌تواند کفه‌ی بازی را به نفع یکی از جناح‌ها برگرداند.


مشخصات بازی:


  • مناسب برای ۵ تا ۱۲ بازیکن
  • بالای ۱۶ سال
  • ۴۵ تا ۶۰ دقیقه 

سبک بازی:

  • نقش مخفی
  • استنتاجی
  • دورهمی
 

نظرات کاربران

1400-06-06

سلام این بازی برای ۵ نفره بازی کردن مناسبه؟

نوشتن نقد و نظر