منو

بردگیم The Godfather: Corleone’s Empire (پدر خوانده)

10044646

ناموجود

توضیح

بازی جذاب و زیبای

The Godfather: Corleone’s Empire

فیلم پدرخوانده شاهکار سینما رو دیدی؟ دوست داری یه تجربه‎‌‌ی متفاوت توی اون جهان رو تجربه کنی؟ پس این بازی رو از دست نده.

رتبه‌ی این بازی جذاب بین بازی‌های تماتیک در سایت بردگیم گیک رتبه‌ی ۷۸ هست. 
صفحه‌ی بازی پدرخوانده در سایت بردگیم گیک

داستان بازی 

بازیکنان در این بازی نقش تعدادی اوباش و مزدور را ایفا می‌کنند که بر سر نشستن بر تخت جانشینی جناب «دون ویتو کورلئونه» با یکدیگر دعوا کرده و تلاش می‌کنند تا مناطق مختلف نیویورک را تصاحب کرده و از راه‌های غیر قانونی پولی به جیب زده و بعد از فوت کورلئونه، جانشین او شوند!

 جریان بازی از چه قراره؟

دربازی The Godfather: Corleone’s Empire دو تا پنج بازیکن در نقش یکی از پنج خانواده، برای تصاحب جایگاه دون کورلئونه با یکدیگر رقابت می‌کنند‌. در ابتدای بازی به هر بازیکن یک چمدان آهنی، ۹ نشانگر کنترل منطقه به همان رنگ مجسمه‌ها ، ۲ نوچه، ۳ مجسمه اعضای خانواده و یک کارت پول به ارزش های $۱ ، $۲ ، $۳ و دو کارت شغل به صورت تصادفی به بازیکنان داده می‌شود.

این بازی شامل ۴ دور است و هر دور شامل ۵ بخش مختلف است‌. در هر بخش این کارها به ترتیب انجام می‌شود:

۱. باز کردن کسب و کار جدید
۲. فرستادن نوچه ها و اعضای خانواده برای کنترل بر مناطق و کسب و کارها
۳. وضعیت کنترل منطقه
۴. دادن رشوه برای دریافت کمک‌های متحدان
۵. بررسی دخل و خرج و پرداخت باج به جناب کورلئونه

بعد از اتمام هر ۵ بخش، مجسمه کورلئونه (نشانگر تعداد دورهای بازی) را یک خانه به سمت جلو حرکت داده و سپس دوربعدی را به همین شکل انجام می‌دهیم. بعد از پایان دور چهارم و شمردن پول‌هایی که از راه‌های غیرقانونی به دست آورده‌ایم ، بازیکنی که بیشترین پول را داشته باشد ، برنده، جانشین و فرمانده کل نیروهای مافیا خواهد بود!

معرفی کامل بازی در سایت رومیز

جوایز:

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر