منو

بازی رومیزی ایرانی آزول Azul

10059280

آرمان گیمز

450,000 تومان

توضیحاین محصول نسخه‌ی غیر اصل این بازی و به زبان فارسی است که با کیفیت بالا توسط «آرمان گیمز» تولید شده تا در دسترس علاقمندان بازی در ایران قرار بگیرد. تصاویری که در ادامه آمده‌اند کیفیت محصول را به خوبی نمایش می‌دهند!


بردگیم Azul محبوب‌ترین و پر افتخارترین بازی رومیزی سال گذشته و یک بازی انتزاعی و فکری بسیار زیبا و دلپذیر است که تمامی جوایز معتبر سال گذشته در دنیا را از آن خود نموده است. 


در بازی Azul بازیکنان با بدست آوردن کاشی‌های زیبای بازی تلاش می‌کنند تا الگوهای خاصی را روی صفحه‌ی خودشان بسازند و امتیاز کسب کنند.

این بازی برنده‌ی جایزه Spiel des Jahresیا بازی سال آلمان در سال ۲۰۱۸ شده‌است.

کاشی‌هایی برای قصر پادشاهی

هر دور بازی آزول شامل دو فاز است: 

  • در فاز اول بازیکنان کاشی‌هایی را از سینی‌های بازی برداشته و در صفحه‌ی خود قرار می‌دهند.
  • در فاز دوم بازیکنان کاشی‌هایی که برداشته‌اند را به نحوی که بیشترین امتیاز را بگیرند می‌چینند.

همچنین بعضی از ترکیب‌ها و اشکال امتیازات بیشتری برای بازیکنان به همراه دارد!ظرافت استراتژیک!

میزان فکری بودن و امکان تدبیر و استراتژی داشتن در این بازی ظرافت کم‌نظیری دارد که تنها از دستان استادان بزرگ طراحی بازی مانند طراح این بازی یعنی Michael Kiesling بر می‌آید. در آزول همیشه می‌توان بهتر عمل کرد! همیشه راه جدیدی هست و همیشه می‌توان به بازی برگشت!


نتیجه اینکه این بازی برای بازیکن غیر-گیمر یک پیکار جذاب تاکتیکی و انتخاب بهترین حرکت در لحظه است، ولی برای بازیکن ماهرتر و گیمر این بازی یک کیک خوشمزه پوشیده از لایه‌ای استراتژیک است که می‌تواند همیشه قدم‌های جلوتر خود را ببیند و پیش‌اندیشی کند.


نامبر وان!

این بازی در فاصله‌ی یک سالی که از عرضه‌اش می‌گذرد موفق به کسب بیش از ۱۰ جایزه‌ی معتبر و فروش بالای چند صد هزار نسخه شده‌است. 


نکات کیفی!

این نسخه که نسخه‌ی غیر اصل این بازی به زبان فارسی است با کیفیت بالا تولید شده است تا علاقمندان بازی‌های رومیزی بتوانند به این شاهکار خوش‌ظاهر دسترسی داشته باشند.

  1. مهم‌ترین بخش در بازی آزول کاشی‌های بازی است که همانطور که در تصاویر می‌بینید کیفیت بسیار شایسته‌ای دارد و چاپ روی آن به نحوی انجام شده که به هیچ وجه پاک نمی‌شود!
  2. جدای از کاشی‌ها، جعبه و بخش‌های مقوایی بازی هم با بهترین کیفیت و با مقوای ضخیم تولید شده‌اند تا لذت بازی کاملا حفظ شود و عمر بازی بالا باشد!
  3. یکی از نکات مهم در این نسخه این است که تصاویر بازی اسکن نشده‌اند، بلکه دوباره و از روی بازی اصلی تصویرسازی شده‌اند! این حساسیت را بسیاری از بازی‌های کپی که این روزها می‌بینیم ندارند، ولی آرمان گیمز به احترام خود بازی و مخاطبان ایرانی این روش رو برای تولید در نظر گرفتند!  • رتبه‌ی شماره یک بازی‌های خانوادگی
  • رتبه‌ی شماره یک بازی‌های انتزاعی
  • برنده جایزه بهترین بازی سال آلمان

در مورد خود بازی آزول می‌توانید در سایت رومیز بیشتر بخوانید.


ویدیوی معرفی نسخه فارسی بازی آزول در سایت رومیز


ویدیوی آنباکسینگ یا جعبه‌گشایی بردگیم آزول


ویدیوی قطعات پلاستیکی بردگیم آزول


نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر