منو

بازی رومیزی ایرانی بساز بنداز

10064029

188,000 تومان

توضیحبازی ایرانی بساز بندازبازی اورجینال ایرانی با طراحی نوید عطاپور از گروه همبردی 


  • برای ۲ تا ۴ نفر 
  • مناسب برای بالای ۹ سال
  • حدود ۳۰ تا ۶۰ دقیقه چشم امید بسیاری از مردم و البته دولت، به شماست! شما و چند سرمایه‌گذار بزرگ دیگر شهر، انتخاب شده‌اید تا با همکاری یکدیگر در ۳ محله‌ی بزرگ، چندین برج مرتفع احداث کنید، به این امید که معضل بزرگ کمبود مسکن، پس از از سال‌ها حل شود. اما همه خوب می‌دانند تنها چیزی که برای سرمایه‌گذاران مهم است، فقط و فقط سود بیشتر است! هر سرمایه‌گذار به طور مخفیانه روی چند برج خاص سرمایه‌ی بیشتری می‌گذارد و تلاش می‌کند تا آن برج را بهتر و مرتفع‌تر بسازد و همزمان، در ساخت برج‌های دیگران سنگ‌اندازی کند. چالش بزرگ‌تری پیش روی خود سرمایه‌گذاران است: هیچکس از تقسیم سرمایه‌ی دیگران بین برج‌ها، اطلاعی ندارد.

در بازی «بساز بنداز»، بازیکنان در نقش سرمایه‌گذاران، در هر دور ۵ برج در یک محله‌ی شهر می‌سازند و پیش از آن به طور مخفیانه روی سه برج سرمایه‌گذاری می‌کنند. بازیکنان برای کسب سود بیشتر، باید تلاش کنند تا برجی که روی آن سرمایه‌ی بیشتری قرار داده‌اند را مرتفع‌تر ‌کنند و در برج‌های دیگر خرابکاری کنند. بازی با احداث ۵ برج در محله‌ی سوم، پایان می‌یابد و سرمایه‌گذاری که بیشترین سود را کسب کرده باشد، برنده خواهد بود.


محتویات بازی


۶۵ کاشی شامل:

۵ کاشی طبقه‌ی همکف (در ۵ طرح و رنگ)

۵ کاشی سقف (در ۵ طرح و رنگ)

۳۰ کاشی طبقه

۵ کاشی طبقه‌ی نیمه‌کاره

۳ کاشی طبقه‌ی مشترک

۸ کاشی تغییر نقشه

۹ کاشی حادثه

۲۰ نشانگر سرمایه‌گذاری (در ۴ رنگ)

دفترچه امتیاز شماری

دفترچه راهنماسبک بازی

  • شرط بندی
  • کاشی گذاری
  • تو پاچه کنی


 شما می‌تونید بازی «بساز بنداز» رو تا تاریخ ۲۳ مهرماه  با ۲۵٪ تخفیف ِ رونمایی خریداری کنید و جز اولین کسانی باشید که «بساز بنداز» بازی می‌کنید!


نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر